Skip to content

Dış Mekan Düğün Çekimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  Dış mekan düğün fotoğraf çekimi evlenecek çiftlerin yaptırmak istediği en güzel ve kalıcı şeylerdir.Stüdyo ortamından uzak parklar ve tarihi yerlerde yapılacak olan çekim gelin damat çiftimizin daha rahat hareket etmelerini sağlamaktadır.

  Dış çekim mekanları nerelerdir? Çiftlerimizin dikkat etmesi gerektiği hususlardan birisi düğün fotoğrafları çekilecek mekandır.Önceden araştırılıp gezilerek görülmesi gerekir. Sosyal ortamlardan orada çekilen fotoğrafları da inceleyebilirsiniz.Biz düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul’da bir çok mekanda fotoğraf çekimi yaptığımız için çekim yerlerinde sizlere yardımcı olabiliriz.

  İstanbul Düğün Fotoğraf Çekimi Yerleri Nerelerdir?

  Anadolu Yakası için Önerilerimiz

  Fenerbahçe Parkı ( Kadıköy)
  Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi (Ataşehir)
  Hidiv Kasrı (Beykoz)
  Adile Sultan Kasrı (Üsküdar)
  Haydarpaşa Garı (Kadıköy)
  Beykoz Kundura Fabrikası (Beykoz)
  Kuzguncuk Renkli Evler (Üsküdar)
  Sahil Beylerbeyi,Cengelköy

  Avrupa Yakası için Önerilerimiz

  Yıldız Parkı (Beşiktaş)
  Emirgan Korosu (Sarıyer)
  Rahmi Koç Müzesi (Beyoğlu)
  Atatürk Arboretumu (Sarıyer)
  Kilyos (Sarıyer )
  Belgrad Ormanı (Sarıyer)

  Dış çekimler gün batımına yakın saatler en ideal çekim saatleridir.Güneş tepeden sert ışık vuracağından o saatlerde yapılması önerilir.Fotoğraf çekimi esnasında aksesuar kullanımı fotoğraflara görsel güzellikler katacağından önemli detaylardan biridir.Önceden yapıldıysa evlilik cüzdanı, davetiyeler, gelin çiçeği , Uçan balonlar , Gözlük ve Şapkalar , Çantalar , Banner ve Pankart gibi bir çok aksesuar kullanılabilir.

  Dış çekimlerde sizleri gelin damat pozları ile standart bir çekim yapmak istemeyiz.Sizlerin de katkılarıyla doğaçlama doğal pozlar ile sıra dışı ve güzel pozlar elde edebiliriz.Poz konusunda sıkıntı çeken çiftlerimize en büyük tavsiyemiz daha önceden prova yapmalarıdır.

  Düğün Fotoğrafçısı olarak sizlere güzel albüm ve fotoğraflar vermek isteriz.Unutmayın ki bunu elde edebilmemiz için sizlerinde bizlere yardımcı olması gerekir.Bizim için dış mekan fotoğraf çekimi ve iyi bir albüm ekip işidir.Bu ekibin başrol oyuncuları olarak sizlere de birçok görev düşmektedir.

  Serhat ŞİRİN Fotoğrafçılık olarak çekim esnasında eğlenmek ve keyif almak bizim için çok önemlidir.Siz değerli çiftlerimizin bu en mutlu gününde sizlere arzuladığınız her şeyin daha fazlasını vermek isteriz.

  Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Lütfen Galeri Albümümüze Göz Atınız.

  Düğün Fotoğrafçısı ve Paketler Hakkında bilgi almak için Düğün Fotoğrafçılığı Sayfamızı Ziyaret Ediniz.