Skip to content

Bebek Fotoğrafçılığı

Bebek Fotoğrafçılığı Ailelerin fotoğraf arşivine başlangıcı sayılır bebeklerin fotoğraf çekimleri , profesyonel stüdyo veya dış mekan olarak anne ve babalar bebeklerinin yüksek çözünürlükte profesyonel bir fotoğraf makinasıyla çekimlerini yaptırmak isterler. Bebeklerin fotoğraf çekimleri oldukça zor ve enerji gerekmektedir. Biz firmamızda siz değerli müşterilerimizin değerli bebeklerine bu özeni göstermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Konsept Bebek Fotoğrafçılığı aileler ve fotoğrafçı arasında belirlenen bir konsept ortamında bebeği ve çevreyi süsleyerek bebeğe özel kıyafetler giydirerek gerçekleşen fotoğraf çekimidir. Biraz daha açmak gerekirse bebeği istenilen ortam ve koşullarda veya meslek dallarında yada herhangi bir süsleme ile fotoğraflanmasıdır.

Aileler bebeklerin ne tür fotoğraf çekim türü istediği bizler için en önemli aşamadır. Aileler ile çekilen bebek belgeselleri olabilir, konsept bebek fotoğrafçılığı olabilir, portre bebek fotoğrafçılığı olabilir sizler buna önceden karar vermeniz önemlidir.

Bebek ile Fotoğrafçının Anlaşması ; Fotoğrafçılıkta en önemli hususlardan biri bize göre uyumdur. Biz siz değerli müşterilerimizle önce konuşup tanışmamız gerekir çok dikkat ettiğimiz bir konu iletişimdir. Bebekler ile iletişime önem veririz onlara zarar vermeyeceğimizi onların sadece bir oyun içerisinde oyun arkadaşı olduğumuzu onlara hissettirmek bizim için çok keyifli ve eğlenceli fotoğraf çekim sürecidir.

Bebeklerinize albüm oluşturabilir, konsept bebek çekimleri yapabiliriz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.