Skip to content

Çocuk Fotoğrafçılığı

Çocuk Fotoğrafçılığı

Çocuk Fotoğrafçılığı bebek fotoğrafçılığından sonra gelen çocukların fotoğraf çekimleri, profesyonel stüdyo veya dış mekan olarak anne ve babalar çocuklarının yüksek çözünürlükte profesyonel bir fotoğraf makinesi ile çekimlerini yaptırmak isterler. Çocukların fotoğraf çekimleri oldukça zor ve enerji gerekmektedir. Biz firmamızda siz değerli müşterilerimizin değerli çocuklarına bu özeni göstermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Konsept Çocuk Fotoğrafçılığı aileler ve fotoğrafçı arasında belirlenen bir konsept ortamında çocuğu özel kıyafetler giydirerek gerçekleşen fotoğraf çekimidir.Stüdyo ve dış mekan olarak gerçekleşir.Geniş bir fon arşivimizden uygun fon seçimi yapılır ve aileye gösterilir.Aileler onayladığı zaman baskıya gönderilir.

Aileler Çocukların ne tür fotoğraf çekim türü istediği bizler için en önemli aşamadır.Aileler ile çekilen Çocuk belgeselleri olabilir,konsept Çocuk fotoğrafçılığı olabilir, portre Çocuk fotoğrafçılığı olabilir sizler buna önceden karar vermeniz önemlidir.

Çocuk ile Fotoğrafçının Anlaşması; Fotoğrafçılıkta en önemli hususlardan biri bize göre uyumdur.Biz siz değerli müşterilerimizle önce konuşup tanışmamız gerekir çok dikkat ettiğimiz bir konu iletişimdir.Çocuklar ile iletişime önem veririz onlara zarar vermeyeceğimizi onların sadece bir oyun içerisinde oyun arkadaşı olduğumuzu onlara hissettirmek bizim için çok keyifli ve eğlenceli fotoğraf çekim sürecidir.

Çocuklarınıza albümler oluşturabilir,konsept Çocuk çekimleri yapabiliriz.Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.