Skip to content

Okul Albümleri | Modeller | Fotoğraf ve Video

  Okul albümleri, öğrencilerin eğitim hayatları boyunca çektikleri fotoğrafların saklanması ve paylaşılması için tasarlanmış bir araçtır. Bu albümler, okul yıllarında edinilen anıları koruyarak gelecekte hatırlamayı kolaylaştırır. Öğrencilerin geçmişlerine dair bir görsel kayıt sağlar.

  Anasınıfı, 1.Sınıflar, 4.Sınıflar, 8.Sınıflar için okul albümleri fotoğraf ve isteğe bağlı video çekimleri yapmaktayız. İsteğe bağlı diğer sınıflar içinde albüm ve mezuniyet albümleri yapmaktayız.

  Okul albümleri, genellikle öğrencilerin mezuniyetleri sırasında öğretmenler veya okul yöneticileri tarafından verilir. Albümler, öğrencilerin fotoğraflarını, isimlerini, sınıf ve mezuniyet tarihlerini içerir. Bazı okullar ayrıca, mezuniyet törenlerine, okul gezilerine, öğrenci aktivitelerine ve okul spor etkinliklerine dair fotoğrafları da ekleyerek daha kapsamlı bir albüm oluştururlar.

  Öğrencilerin hayatlarındaki önemli anları kaydederek gelecekteki hatırlamalarını sağlar. Özellikle mezuniyet törenleri sırasında, öğrencilerin arkadaşları ve aileleri, bu albümleri gelecekte hatırlamak ve paylaşmak için saklarlar. Ayrıca, mezun olan öğrenciler de albümleri, arkadaşlarının fotoğraflarını ve notlarını okuyarak geçmişlerine dair anıları canlandırabilirler.

  Bir okulda bir araya gelen öğrenciler, ortak anılarını paylaşarak daha yakın bir bağ kurabilirler. Albümler, bu ortak anıların saklanması ve paylaşılması için harika bir araçtır.

  Sonuç olarak albümler öğrencilerin eğitim hayatları boyunca kaydettikleri anıların saklanması ve paylaşılması için önemli bir araçtır. Bu albümler, öğrencilerin geçmişlerine dair bir görsel kayıt sağlayarak gelecekteki hatırlamalarını kolaylaştırır ve sosyal bağları güçlendirir. Albümler yıllara bıraktığımız güzel hatıralarımızdır.

  Mezuniyet Fotoğraf Çekimi

  Mezun olacak öğrenciler okul döneminin sonlarına doğru kep cübbe giyerek yıllara bir anı bırakmak isterler. Mezuniyet fotoğrafçılığı stüdyo çekimi dış mekan fotoğraf çekimi veya yıllık andaçları yapmaktayız. Dilerseniz tek, arkadaşlarınızla veya okul olarak anlaşılarak fotoğraf çekimi gerçekleşir. İstanbul Kadıköy’de olan şubemiz profesyonel anlamda mezuniyet fotoğraf çekimine yer vermektedir.

  Kişisel mezuniyet albümleri bir stüdyo ortamında yada anlaşılan bir dış mekan iç mekan da gerçekleşen fotoğraf çekimidir. Çekim sonrası isteğe bağlı albümler ile fotoğraflarınızı arşiv için kullanabilirsiniz. Düğün albümlerinde olduğu gibi mezuniyet albümlerinde de panoramik albüm isteğe bağlı kullanılmaktadır.