Skip to content

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

  1. Stokta bulunan ürünler 1 iş günü içinde kargoya verilir
  2. Kargo gönderim saatleri kargo firmasına göre değişkenlik göstermektedir.
  3. Kargo firmaları cumartesi, pazar ve resmî tatil günlerinde teslimat yapmadığı için, söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki işgününde kargoya teslim edilir.
  4. Kargolarınız İstanbul İçi ortalama 3 Gün , İstanbul Dışı 7 Güne Kadar Gecikebilmektedir. Kargo Gecikmelerinden serhatsirin.com sorumlu Tutulamaz.
  5. Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile birinci dereceden yakınınıza yapılır.
  6. Teslim alırken paketi kontrol edin, hasar olduğunu görürseniz, paketi kabul etmeyin ve lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun. Tutanağı (0216) 545 73 28 numaralı telefon numarasından yada info[@]serhatsirin.com ‘a mailgönderin ve İletişim linkini tıklayarak hasarla ilgili bir mesaj gönderin. serhatsirin.com  paketin hasarsız olarak size tekrar gönderilmesini sağlayacaktır.
  7. Teslim alırken paketi kontrol edin, hatalı veya eksik ürün tespit ederseniz lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun. Bu durumda (0216) 545 73 28 numaralı telefondan veya İletişim linkini tıklayarak bize ulaşın.

İade : Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.Satışa tekrar uygun olmayan ürünler ve  hijyen açısından uygun olmayan ürünler iade kabul edilemez.

 
Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin hesaplarına iade edilmesi için serhatsirin.com girişimde bulunur.
Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan serhatsirin.com sorumlu değildir. Söz konusu iade işleminin gerçekleşmesi için iade formunun eksiksiz biçimde doldurulması gerekmektedir. Niteliği itibariyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz.
 
Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir.Ürün kargo esnasında zarar görmüşse teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yetkili kargo tarafından hazırlanan bir raporla birlikte, tarafımıza başvurarak, ürününüzün ücretsiz olarak değişimini gerçekleştirebilirsiniz.