Fotoğraf Film Banyosu Analog fotoğraf çekimleri günümüzde azda olsa devam etmektedir.Çekimini yaptığınız fotoğrafların film banyolarını firmamız yapmaktadır.Dilerseniz filminizi şubemize teslim ederek dilerseniz kargo ile firmamıza ulaştırarak banyolarını yapabiliriz.Banyosu yapılan filmlerin tabını yaparak veya dijital teslimini siz değerli müşterilerimize yapabiliriz.

35mm C41 olan filmler ,E6 Dia Filmler, 110 ve 120mm roll filmlerin renkli siyah beyaz banyolarını yapmaktayız. Türkiye’nin birçok şehrinden banyo için bize gönderim sağlayabilirsiniz.

Firmamız İstanbul Kadıköy’de olup dilerseniz şubemize teslim edebilirsiniz.

İstanbul’da film banyosu yapan yerler arasında firmamızda bulunmaktadır.Film banyo laboratuvarımız sizlere hizmet vermektedir.

Film banyosu hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Film Banyo ve Dijital Aktarım Fiyatları

🔺C41 35 mm : 150 TL

🔺C41 Aps : 180 TL

🔺C41 35 mm Siyah Beyaz : 220 TL

🔺E6 Dia Pozitif Film : 350 TL

🔺110 mm Renkli : 350 TL

🔺120 mm Siyah Beyaz : 350 TL

🔺120mm Dia Pozitif : 380 TL

Teslim ve Banyo Süresi

Merhaba ; Film Banyo Haftada 1 gün Yapılmaktadır.
Salı gününe kadar getirdiğiniz standart C41 35mm filmler Cumartesi gününe hazırlanmaktadır.
E6-110m-120mm vb bazı filmlerin banyo süresi daha uzun olabilmektedir.

Diğer

Düzenli olarak haftalık banyo açılır fakat haftalık gelen filmler banyo açmaya yeteri kadar birikmemişse bir sonraki haftaya kalır. Yan sütundaki fiyatlar banyo + dijitale aktarım fiyatlarıdır. Film’den baskı yapılabilir Fiyatlar 10×15 5TL 13×18 15TL 15×21 25TL olarak birim fiyatlandırması yapılır. Dijital baskı fiyatları farklıdır.


Fotoğraf Filmleri

Fotoğraf Baskıları

Fotoğraflarımız ailelerimizde nesilden nesile aktarılan en güzel ve kalıcı anılarımızdır.
Evlerimizde ki albümler yıllara bırakılan fotoğraf arşivleridir.Her anımızı fotoğraflarken kimimiz dijital platform da kimimiz ise fotoğraflarımızı bastırarak onları kalıcı kılabiliriz.
Değişim ve gelişmelerimizi eski fotoğraflara bakarak fark edebilirsiniz.

Fotoğraf baskısının önemi çok büyüktür.Yıllar sonra çocuklarımız, torunlarımız onlara baktığında sizleri görmekten mutluluk duyacaktır.
Fotoğraflarınızın dijital ortamda silinmesine ve kaybolmasına imkan vermemek için onları fotoğraf kağıdına baskı yaptırabilirsiniz.devamı…


Polaroid Fotoğraf Baskısı

Kişiye özel fotoğraflarınız artık Polaroid Fotoğraf Baskısı ile sizlerle.Polaroid fotoğraf makineniz olmasa bile polo baskı sahibi olabilirsiniz.Polaroid baskı ile kendine güzel anılar bırakabilir isteğiniz kişilere hediye olarak verebilirsiniz.Polaroid fotoğraf ile eşyalarınızı süsleyebilir onlara güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.devamı…