15 Haziran 2020,
 Off

Fotoğraf Film Banyosu Analog fotoğraf çekimleri günümüzde azda olsa devam etmektedir.Çekimini yaptığınız fotoğrafların film banyolarını firmamız yapmaktadır.Dilerseniz filminizi şubemize teslim ederek dilerseniz kargo ile firmamıza ulaştırarak banyolarını yapabiliriz.Banyosu yapılan filmlerin tabını yaparak veya cd/dvd teslimini siz değerli müşterilerimize yapabiliriz.

35mm C41 olan filmler ,E6 Dia Filmler, 110 ve 120mm roll filmlerin renkli siyah beyaz banyolarını yapmaktayız.Türkiye’nin birçok şehrinden Film Banyosu için bize gönderim sağlayabilirsiniz.

Firmamız İstanbul Kadıköy’de olup dilerseniz şubemize teslim edebilirsiniz.

İstanbul’da film banyosu yapan yerler arasında firmamızda bulunmaktadır.Film banyo laboratuvarımız sizlere hizmet vermektedir.

Film banyosu fiyatları güncel olarak sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu


Fotoğraf Baskıları

Fotoğraflarımız ailelerimizde nesilden nesile aktarılan en güzel ve kalıcı anılarımızdır.Evlerimizde ki albümler yıllara bırakılan fotoğraf arşivleridir.Her anımızı fotoğraflarken kimimiz dijital platform da kimimiz ise fotoğraflarımızı bastırarak onları kalıcı kılabiliriz.

Değişim ve gelişmelerimizi eski fotoğraflara bakarak fark edebilirsiniz.Fotoğraf baskısının önemi çok büyüktür.Yıllar sonra çocuklarımız, torunlarımız onlara baktığında sizleri görmekten mutluluk duyacaktır.Fotoğraflarınızın dijital ortamda silinmesine ve kaybolmasına imkan vermemek için onları fotoğraf kağıdına baskı yaptırabilirsiniz.

Fotoğraf baskılarını parlak fotoğraf kağıdı ve mat fotoğraf kağıdı olmak üzere iki çeşit bastırabilirsiniz.Fotoğraf baskılarını kodak ve fujifilm olarak fotoğraf baskı makinelerinde yapmaktayız.Düşük maliyet için matbaa ve kuşe kağıdı asla kullanmamaktayız.

Yüksek kalitede fotoğraf baskı ve kaliteli kağıt kullanmaktayız.Yüksek kaliteyi uygun fiyat fotoğraf baskısı ile sizlere sunmaktayız. Fotoğraf baskılarınızı bize ulaştırabilir ve size kargo ile yollayabiliriz.Fotoğraflarınızı 10x15cm,13x18cm,15x21cm, 18x24cm, 20x30cm, 30x40cm, 50x60cm, 75x100cm gibi bir çok ebatta baskı yapabiliriz.

Fotoğraf Baskıları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Polaroid Fotoğraf Baskısı

Kişiye özel fotoğraflarınız artık Polaroid Fotoğraf Baskısı ile sizlerle.Polaroid fotoğraf makineniz olmasa bile polo baskı sahibi olabilirsiniz.Polaroid baskı ile kendine güzel anılar bırakabilir isteğiniz kişilere hediye olarak verebilirsiniz.Polaroid fotoğraf ile eşyalarınızı süsleyebilir onlara güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

6x6cm ve 8x8cm olarak baskı yapılabilir birim fiyatı 2,99 TL ‘dir.
Toplu siparişler için fiyat alınız.