Skip to content

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan şubemiz fotoğraf stüdyosu olup , herçeşit stüdyo çekimine yer vermektedir.Biraz daha açmak gerekirse ; gelin damat düğün fotoğraf çekimi , nişan fotoğraf çekimi , sünnet , ürün , katalog , ajans , bebek ,çocuk , yıllık&kep ,doğum ,hikaye ,belgesel ve organizasyon gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Şubemizde Fotoğraf çekimleri dışında  çerçeve,albüm,djital çerçeve,dijital albüm,fotoğraf makinaları,video,canvas tablolar,fotobloklar,çocuk albümleri,düğün albümleri,pil ve çeşitleri,hafıza ürünleri,dslr fotoğraf makinaları,herçeşit kasetten cd’ye dvd’ye aktarım , fotoğraf baskılı sublimasyon ürünleri kupa,sihirli kupa,yastık,tshirt,havlu,duvar şalı,mouse pad,taraftar kupaları,puzzle,kalpli puzzle,anahtarlık,magnet,rozet ve kokart olmak üzere bir çok geniş ürün arşivimiz vardır.

Fotoğraflarınızı Online skype yada Mail yoluyla bize yollayabilir , dilerseniz şubeden dilerseniz kargo ile size gönderebiliriz. Yapmanız gereken info@serhatsirin.com adresimizi ekleyerek fotoğraflarınızı bize yollamak!

Hizmetlerimiz arasında Düğün Fotoğrafçılığı,Nişan Fotoğraf Çekimi,Sünnet Fotoğrafçısı,Organizasyon Fotoğraf ve Video Çekimi,Ürün,Katalog,Cast Fotoğrafçılığı,Bebek ve Fotoğraf Çekimleri,1 Yaş Çekimleri,Sünnet Çekimleri,Mezuniyet ve Yıllık Çekimleri,Yıllık İmalatı,Web Tasarım ve Seo Hizmeti,Sosyal Medya İnstagram,Facebook Reklam Hizmetleri ve birçok alanda profesyonel hizmet vermektedir.