Skip to content

Hasanpaşa Fotoğrafçı


  Hasanpaşa Fotoğrafçı, Firmamız Kadıköy’ün Hasanpaşa İlçesinde 2001 ‘den günümüze faaliyet göstermektedir. Müşterilerine en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlara sunmaktadır. Stüdyo olarak aktif faaliyet gösteren firmamız birçok fotoğrafçılık konusunda detaylı ve profesyonel hizmet vermektedir.
  Hasanpaşa Fotoğrafçı Hizmetlerimiz arasında yeni nesil biyometrik fotoğraf çekim noktası olan şubemiz; Kimlik,ehliyet,pasaport ve vize işlemlerinde kullanılmak üzere biometrik vesika ve normal vesika hizmeti vermektedir. Kadıköy Fotoğraf Stüdyoları arasında en çok tercih edilen firma olarak bir çok alanda hizmet vermekteyiz.Evlenecek adaylara özel olan düğün fotoğrafçısı Serhat ŞİRİN siz değerli çiftlerimize özel kaliteyi mümkün oldukça bütçe dostu olarak sağlamaktadır.Düğün fotoğrafçılığı alanında profesyonel hizmet vermekte olup gelin ve damat adaylarına muhteşem fırsatlar sağlamaktayız.

  Düğün Fotoğrafçısı

  Evlendiğiniz güne özel olarak fotoğraflarınızı ölümsüzleştirmek en kalıcı şeylerden biri düğün albümleri ve düğün fotoğraf çekimleridir. Yıllara güzel bir hatıra bırakmak isterseniz bir düğün fotoğrafçısı ihtiyacınız olabilir.
  Günümüzde bir çok kişi profesyonel anlamda bu konuda hizmet vermektedir.Bizi tercih edenlerin en çok söylediği şey güven ve samimiyet hissettiğimiz için  sizleri tercih ediyoruz.Biz, siz değerli çiftlere elimizden gelen en iyisini yapmak için her zaman çaba gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz.Fotoğrafçı arayan müşterilerimize makalemizin devamı… okumanızı tavsiye ederiz.

  Biyometrik Fotoğraf

  Biyometrik Fotoğraf kimlik kartında,ehliyet,pasaport ve vizelerde kullanılacak fotoğrafın kişinin son halini göstermesi bakımından belirlenmiştir. Son (6) altı ay  içinde çekilmiş ve Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı (ICAO) tarafından belirlenen standartlara uygun olarak biyometrik olması gerekmektedir.

  Kimlik kartı başvurusunda kişinin ibraz ettiği fotoğraf taranarak sisteme kaydedildikten sonra başvuru sahibine iade edilir. Bazı kurumlarda iki adet biyometrik fotoğraf istenilmektedir. Fotokopi veya bilgisayarda çoğaltılan ve biyometrik olmayan fotoğraflar kabul edilmez.

  Biyometrik fotoğraf yüksek kaliteli, belli ölçüleri ve özellikleri olan yüz biyometrisinin tespit edilebildiği fotoğraflara denir. devamı…

  Adres ve İletişim bilgilerimiz için Tıklayınız.