Skip to content

En iyi Düğün Fotoğrafçıları

  Düğün Fotoğrafçıları arayan adaylara Düğün hazırlığı yapan çiftlerimizin en önemsediği konulardan biri fotoğraf çekimi oluyor.Düğünden sonra güzel anılar bırakmak isteyen çiftlerimiz bu anlamda iyi bir fotoğrafçı deneyimi arıyor.

  Firmamız Serhat Şirin Photography olarak İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer almaktadır.
  Siz değerli çiftlerimize vereceğimiz hizmet en mutlu gününüze odaklı değil, yıllara güzel ve kalıcı anılara bırakmak üzerinedir.
  Kadıköy düğün fotoğrafçılarının arasında firmamız yer almaktadır.

  Düğün fotoğrafçısı olan firmamız , düğün albümlerine,düğün kliplerine,düğün hikayelerine yer vermektedir.
  Albümlerimiz panoramik olup 1.sınıf kalite ve malzemeden üretilmektedir.
  Serhat Şirin Photography ; Save The Date,Trash The Dress,Dış Çekim,Stüdyo Çekimi gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

  Firmamız İstanbul Kadıköy İlçesi olup diğer ilçelerimiz olan Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu gibi birçok yerde düğün fotoğrafçılığı yapmaktadır.

  Düğün ve Nişan Fotoğraf Çekimi İçin İstanbul’daki Mekanlar adlı makalemize bakmanızı ve aşağıda size faydalı olabileceğini düşündüğümüz yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

  Düğün Fotoğraf Çekimi İçin Tavsiyeler

  Randevu Sonrası Gerçekleşen İşlemler  ve Sık Sorulan Sorular

  • Çekim Randevu Alındığı Tarihte Ortak Belirlediğimiz Mekanda Gerçekleşir.
  • Randevu Saatlerini Yazarken Belirlediğiniz Saatlere Öncesine ve Sonrasına 1 Saat Opsiyon Yazarız ki Olası Aksiliklerde Sıkıntı Yaşanmasın.
  • Çekim Öncesi Sizlere Çekimin Akışı Hakkında Bilgilendirme Yapmaktayız.
  • Çekimde Kullanılacak Aksesuarları Önceden Belirlenir ,  İstenilen ve Çekim Esnasında Kullanılacak Araçları Yanınızda Getirmeyi Unutmayınız.
  • Çekim Süresince Sizinle Profesyonel Olarak İlgilenileceğini , Yönlendirme Yapılacağını  , Çekimin Eğlenceli Geçmesi İçin Mizahla Süslendiğini Hatırlatmak İsteriz.devamı

  Fotoğraf Mekanları – İstanbul’da dış mekan için en iyi yerler

  İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak sizler için hazırladığımız diğer makalere göz atabilirsiniz.Düğün Fotoğrafçıları olan diğer sayfamıza buradan erişebilirsiniz.
  Dış çekimde yanımıza almamız gerekenler
  Gelin Damat Pozları Düğün Fotoğrafları

  Paketler Hakkında Bilgi Almak İçin

   İletişim Sayfası İçin Tıklayınız.